Apie mus

Antialerginis – tai šeimos verslas, gimęs iš asmeninės patirties, siekiant pagerinti alergiškų žmonių miegą bei savijautą. Veiklą pradėjome 2017-ias metais, į rinką išleisdami dviejų rūšių patalynės užvalkalus:

  • Anti-alerginius – skirtus dulkių erkutėms alergiškiems žmonėms. Audinys yra neaustinis, pagamintas iš labai tankaus mikropluošto, pro kurį neprasiskverbia dulkių erkutės ir alergenai, bet yra laidus orui ir gerai sugeria drėgmę, yra lengvas ir švelnus. Jį galima skalbti 95 laipsnių temperatūroje.
  • Anti-bakterinius – skirtus žmonėms, turintiems Stafilokoko ir Klebsiella pneumoniae bakterijas ant odos. Audinio sudėtyje esantis X-statinis sidabris siūlas kuria jonus, naikinančius kenksmingus patogenus, t.y. ligos sukėlėjus, bakterijas. Todėl mažina bakterijų plitimą ir slopina uždegiminę reakciją. Atlikti tyrimai įrodė, kad sidabro tekstilė pagerina atopinio dermatito būklę. Bakterijos neįgauna atsparumo sidabrui, kad ir kaip ilgai naudotumėt sidabro tekstilės gaminius. Šis audinys buvo sukurtas Anglijos ligoninėms pagal specialių užsakymą.

Patalynės užvalkalų siuvimui yra naudojami tik sertifikuoti, kaip tinkantys alergiškiems žmonėms, audiniai.

Mes siuvame ne tik standartinių išmatavimų patalynės užvalkalus, bet ir pagal Jūsų pateiktus individualius išmatavimus. Patalynės komplektus galima iškomplektuoti pagal Jūsų poreikius.

Dažnai alergiškiems vaikams tenka atsisakyti visų mikštų žaislų, nes juose apsigyvena dulkių erkutės. Dabar mažieji alergiukai galės turėti taip vaikų mylimą minkštą žaisliuką, pasiūtą iš anti-alerginio ir anti-bakterinio audinių.

Mūsų naujienas galite sekti socialiniuose tinkluose:    Facebook   bei  Instagram .

Mes mielai atsakysime į visus Jums rūpimus klausimus, plačiau papasakosime apie mūsų siūlomus produktus, jei susisieksite su mumis elektroniniu paštu info@antialerginis.lt arba parašysite žinutę žemiau esančioje formoje.

Turite klausimų? Parašykite mums žinutę!